איך לבחור טכנאי מחשבים לעסק?

 

איך אתה מוצא טכנאי מחשבים טוב? כולנו שמענו את סיפורי האימה של טכנאים אשר החמירו את המצב. אז מה אתה צריך לחפש?

 

טכנאי מחשבים הטוב אמור להיות מסוגל להשלים את רוב המשימות בשעה עד שלוש שעות. תשאל אותם לפני כמה זמן זה ייקח ואל תשכח להיות מאוד מפורט על התקלה והציוד שלך.

 

בנוסף, להיות בטוח שאתה ברור אם הם גובים לפי שעה או מחיר אחיד. כמה ניסיון והאם זאת העבודה העיקרית של הטכנאי. אם מישהו במשרה מלאה במשך כמה שנים הוא כנראה הולך להיות טוב יותר מאשר מישהו חדש או במשרה חלקית.

 

האם הם נשמעים ידידותיים בטלפון? מציאת טכנאי מחשבים שמסוגל לתקשר טוב עם אנשים הוא בהחלט יתרון.

 

האם הם גובים עבור זמן נסיעה? האם הם עובדים על רק Windows או שהם עובדים על מחשבי מקינטוש, כמו גם? יכולים לעזור עם מכשירי הסמארטפונים והטאבלטים שלך? כל אלו הן שאלות שיש לקחת בחשבון בעת ש​​שוקלים לשכור מישהו כדי לעזור לך עם הצרכים הטכניים שלך.

 

כמו כן, בן כמה הוא המחשב? מערכות בני חמש שנים ומעלה בדרך כלל שווה להחליף. היום ניתן לרכוש מחשבים חדשים בעלות נמוכה יחסית. טכנאי טוב יכול לעזור לך להעתיק את הקבצים האישיים שלך מהמחשב הישן אל החדש וללמד אותך כיצד להשתמש בו.

 

אם יש לך טכנאי נוכחי? הם הוא מוודא שאתה עושה גיבויים סדירים? גיבויים הם קריטיים הכונן הקשיח של המחשב מאחסן את הקבצים האישיים החשובים שלך ויכול לקרוס בכל יום. אף אחד לא יכול לחזות מתי זה יקר. אף אחד לא רוצה לאבד את כל תמונות והקבצים היקרים שלו.

 

כדי לסכם: אל תפחד לתת פרטים רבים ככל האפשר לטכנאי ולשאול שאלות רבות ככל שאתה רוצה לפני שאתה שוכר אותו. זה יעזור להבטיח לך את החוויה הטובה ביותר עם הטכנאי מחשבים.

טיפים ומדריכים

Solutions4u
טיפים ומדריכים
שירותי מחשוב לעסקים
אודות
שירותי מחשוב לעסקים
צור קשר

03-6201203

office@solutions4u.co.il